Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-52 114.0668.905 560x440
Фото 21 |
Franke Maris MRG 610-52 114.0668.905 |
|
Оснащена технологією Sanitized з додаванням до складу композиту іонів срібла, що зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів. Стійка до УФ-випромінювання, ударів, подряпин, плям і знебарвлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 610-52 114.0668.905 560x440
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew FRANKE Maris MRG 610-52 czarny mat BLACK EDITION (114.0693.516) *** z | 1 199 zł |
FRANKE 114.0693.516 Maris MRG 610-52 Zlewozmywak wbudowywany Fragranit+ Cz | 1 227 zł |
Zlew FRANKE Maris MRG 610-52 Czarny mat 114.0693.516 od ręki !!! Wysyłka 2 | 1 182 zł |
FRANKE Zlewozmywak MRG 610-52 czarny mat, czarny odpływ 114.0693.516 *^ *O | 1 182 zł |
Zlew FRANKE Maris MRG 610-52 Czarny mat 114.0693.516 od ręki !!! Wysyłka 2 | 1 182 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →