Zlewozmywak kuchenny Blanco Subline Level 700-U 523453 730x460
Zdjęcia 22 |
Blanco Subline Level 700-U 523453 |
|
Dodatkowa warstwa do tymczasowego przechowywania i suszenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Subline Level 700-U 523453 730x460
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Subline 700-U Level antracyt 523452 | 2 036 zł |
BLANCO SUBLINE 700-U Level Silgranit PuraDur Antracyt, InFino, koszyk stal | 2 117 zł |
Zlew BLANCO SUBLINE 700-U LEVEL biały z koszykiem stalowym (korek manual I | 1 980 zł |
Zlew BLANCO SUBLINE 700-U LEVEL biały z koszykiem stalowym (korek manual I | 1 954 zł |
BLANCO 523456 Komora podwieszana SUBLINE 700-U LEVEL Silgranit PuraDur bia | 2 035 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →