Zlewozmywak kuchenny Blanco Naya 6 519639 615x510
Zdjęcia 16 |
Blanco Naya 6 519639 515x510615x510 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Naya 6 519639 615x510
Wszystkie ceny 40 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO Kuchnia 1 V czarny x | 1 480 zł |
Zlewozmywak BLANCO Naya 6 519638 Antracyt | 1 125 zł |
Zlew granitowy Blanco Naya 6 wulkaniczny szary 527311 | 1 274 zł |
BLANCO NAYA 6 Silgranit czarny | 1 274 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Naya 6 519639
Ceny na Blanco Naya 6 519639 |
---|---|---|---|---|
Blanco Naya 5 526578 515x510 | od 1 046 zł | 70 oferty | ||
Blanco Naya 6 519639 615x510 | od 1 060 zł | 41 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →