Zlewozmywak kuchenny Blanco Naya 5 526578 515x510
Zdjęcia 14 |
Blanco Naya 5 526578 515x510615x510 |
|
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Naya 5 526578 515x510
Wszystkie ceny 69 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Naya 5 527127 Delikatny biały | 1 124 zł |
Zlew granitowy Blanco Naya 5 wulkaniczny szary 527310 | 1 124 zł |
Zlewozmywak BLANCO Naya 5 527127 Delikatny biały | 1 124 zł |
Zlewozmywak Blanco Zlewozmywak NAYA 5 Silgranit biały | 1 234 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Naya 5 526578
Ceny na Blanco Naya 5 526578 |
---|---|---|---|---|
Blanco Naya 5 526578 515x510 | od 1 046 zł | 70 oferty | ||
Blanco Naya 6 519639 615x510 | od 1 060 zł | 41 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →