Zlewozmywak kuchenny Franke Aton ANX 110-34 122.0204.647 370x430
Franke Aton ANX 110-34 122.0204.647 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Aton ANX 110-34 122.0204.647 370x430
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak FRANKE Aton ANX 110-34 122.0204.647 Stal szlachetna bez syfonu | 644 zł |
Zlew stalowy Franke Aton ANX 110-34 122.0204.647 stal szlachetna szczotkow | 687 zł |
Zlewozmywak FRANKE Aton ANX 110-34 122.0204.647 Stal szlachetna bez syfonu | 644 zł |
Zlewozmywak Franke Plieninė virtuvinė plautuvė Franke ANX 110-34 | 627 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →