Zlewozmywak kuchenny Blanco Etagon 700-U Ner 524270 740x440
Zdjęcia 7 |
Blanco Etagon 700-U Ner 524270 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Etagon 700-U Ner 524270 740x440
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO ETAGON 700-U 524270 | 2 074 zł |
BLANCO ETAGON 700-U stal polerowana, InFino, szyny | 2 058 zł |
Zlew stalowy Blanco Etagon 700-U stal szlachetna polerowana 524270 | 2 058 zł |
Zlewozmywak BLANCO Etagon 700-U 524270 Stal polerowana | 2 400 zł |
BLANCO ETAGON 700-U Stal polerowana, InFino, szyny 524270 | 2 140 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →