Zlewozmywak kuchenny Blanco Legra 6 523337 585x500
Zdjęcia 8 |
Blanco Legra 6 523337 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Legra 6 523337 585x500
Wszystkie ceny 53 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO LEGRA 6 527269 SILGRANIT szary wulkaniczny bez sterowania odpływem | 1 109 zł |
Zlewozmywak BLANCO Legra 6 523332 Antracyt | 1 094 zł |
Zlew granitowy Blanco Legra 6 delikatny biały 527086 | 1 124 zł |
Zlewozmywak BLANCO Legra 6 523332 Antracyt | 1 094 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →