Кухонна мийка Deante Eridan ZQE G713 1000x520
Фото 10 |
Deante Eridan ZQE G713 860x5001000x520 |
|
Мийка не вбирає запахи, стійкий до високих температур (250 °C). Заводські отвори для змішувача і клапан-автомат
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Eridan ZQE G713 1000x520
Усі ціни 52 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deante ZQEG713 Eridan Granitowy Zlewozmywak Grafit metaliczny ZQEG713 | 978 zł |
Komfort Zlewozmywak eridan Deante zqea713 | 1 229 zł |
Zlewozmywak DEANTE Eridan ZQE A713 Alabaster | 933 zł |
Zlewozmywak DEANTE Eridan ZQE T713 Szary | 933 zł |
Zlewozmywak Deante Eridan 100 granitowy alabaster zlew jednokomorowy wpusz | 1 099 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Deante Eridan ZQE G713
Ціни на Deante Eridan ZQE G713 |
---|---|---|---|---|
Deante Eridan ZQE G113 860x500 | від 843 zł | 60 пропозицій | ||
Deante Eridan ZQE G713 1000x520 | від 709 zł | 53 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →