Zlewozmywak kuchenny Deante Eridan ZQE G713 1000x520
Zdjęcia 10 |
Deante Eridan ZQE G713 860x5001000x520 |
|
Zlewozmywak nie pochłania zapachów i jest odporny na wysokie temperatury (250°C). Fabryczne otwory na mikser i automatyczny zawór
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Eridan ZQE G713 1000x520
Wszystkie ceny 57 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZQEG713 Eridan Granitowy Zlewozmywak Grafit metaliczny ZQEG713 | 978 zł |
Komfort Zlewozmywak eridan Deante zqea713 | 1 229 zł |
Zlewozmywak DEANTE Eridan ZQE A713 Alabaster | 933 zł |
Zlewozmywak DEANTE Eridan ZQE T713 Szary | 933 zł |
Deante Eridan ZQET713 Granitowy Antracyt metalik | 933 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Deante Eridan ZQE G713
Ceny na Deante Eridan ZQE G713 |
---|---|---|---|---|
Deante Eridan ZQE G113 860x500 | od 843 zł | 73 oferty | ||
Deante Eridan ZQE G713 1000x520 | od 709 zł | 58 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →