Кухонна мийка Deante Tango ZM6 311P 800x600 ліва
Фото 4 |
Deante Tango ZM6 311P 800x600 ліва 800x600 права |
|
Мийка не вбирає запахи, стійкий до високих температур (250 °C)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Tango ZM6 311P 800x600 ліва
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak tango Deante zm6011p | 289 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM6 011P Stal szlachetna | 214 zł |
Zlewozmywak Deante Tango satyna stal 1-komorowy z ociekaczem po prawej str | 289 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM6 011P Stal szlachetna | 214 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM6 011P Stal szlachetna | 208 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації Deante Tango ZM6 311P
Ціни на Deante Tango ZM6 311P |
---|---|---|---|---|
Deante Tango ZM6 311P 800x600 ліва | від 185 zł | 20 пропозицій | ||
Deante Tango ZM6 311L 800x600 права | від 246 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →