Zlewozmywak kuchenny Blanco Subline 500-F 519809 527x427
Zdjęcia 10 |
Blanco Subline 500-F 519809 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Subline 500-F 519809 527x427
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO SUBLINE 500-F 527169 SILGRANIT miękka biel bez sterowania odpływem | 1 530 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 500-F 525994 Czarny | 1 591 zł |
Zlew granitowy Blanco Subline 500-F antracyt 523532 | 1 592 zł |
BLANCO SUBLINE 500-F Silgranit biały, InFino | 1 592 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Blanco Subline 500-F 519809
Ceny na Blanco Subline 500-F 519809 |
---|---|---|---|---|
Blanco Subline 320-F 519790 347x427 | od 1 232 zł | 19 oferty | ||
Blanco Subline 400-F 519800 427x427 | od 1 299 zł | 21 oferta | ||
Blanco Subline 500-F 519809 527x427 | od 1 530 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →