Кухонна мийка Blanco Zenar 45S 519260 860х510
Фото 11 |
Blanco Zenar 45S 519260 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zenar 45S 519260 860х510
Усі ціни 90 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO ZENAR 45 S 527361 SILGRANIT szary wulkaniczny umywalka po prawej st | 1 202 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zenar 45 S Prawa 523781 Antracyt | 2 090 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar 45 S antracyt 523850 | 1 709 zł |
BLANCO ZENAR 45 S Silgranit czarny lewa, korek auto., InFino | 1 709 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →