Кухонна мийка Blanco Zenar XL 6S Compact 523774 780х510
Фото 18 |
Blanco Zenar XL 6S Compact 523774 780х5101000х510 |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zenar XL 6S Compact 523774 780х510
Усі ціни 51 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO ZENAR XL 6 S Compact 527368 SILGRANIT szary wulkaniczny umywalka po | 1 608 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar Xl 6 S Compact delikatny biały 527185 | 1 803 zł |
Zlewozmywak Blanco Zenar XL 6 S Compact Silgranit szarość skały z korkiem | 2 315 zł |
BLANCO ZENAR XL 6 S Compact Silgranit czarny prawa, korek auto., InFino | 1 875 zł |
Zlew BLANCO ZENAR XL 6S COMPACT prawa antracyt (korek auto InFino) (523774 | 1 967 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Zenar XL 6S Compact 523774
Ціни на Blanco Zenar XL 6S Compact 523774 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zenar XL 6S Compact 523774 780х510 | від 1 608 zł | 55 пропозицій | ||
Blanco Zenar XL 6S 516948 1000х510 | від 1 782 zł | 98 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →