Кухонна мийка Blanco Zenar XL 6S-F 527374 988x498
Фото 10 |
Blanco Zenar XL 6S-F 527374 987.5x497.5988x498 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zenar XL 6S-F 527374 988x498
Усі ціни 44 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Zenar Xl 6 S-F delikatny biały 527191 | 2 510 zł |
Zlew BLANCO ZENAR XL 6S-F aulmetalik lewa (korek auto InFino) (523928) *** | 2 535 zł |
Zlew BLANCO ZENAR XL 6S-F delikatny biały lewa, korek auto., InFino | 2 409 zł |
BLANCO 527191 Zlewozmywak ZENAR XL 6 S-F Silgranit delikatny biały lewa, k | 2 509 zł |
Zlewozmywak Blanco ZENAR XL 6 S-F alumetalik z korkiem aut. z InFino lewa | 2 487 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Zenar XL 6S-F 527374
Ціни на Blanco Zenar XL 6S-F 527374 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zenar XL 6S-F 519200 987.5x497.5 | від 2 286 zł | 109 пропозицій | ||
Blanco Zenar XL 6S-F 527374 988x498 | від 2 374 zł | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →