Кухонна мийка Schock Wembley D-100 860x510
Фото 19 |
Schock Wembley D-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Wembley D-100 860x510
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SCHOCK Zlewozmywak kuchenny 86 x 51 cm Wembley D-100 brąz - CRISTADUR zlew | 2 858 zł |
SCHOCK Zlewozmywak kuchenny 100 x 51 cm Wembley D-100L Magma - CRISTADUR z | 3 156 zł |
SCHOCK Zlewozmywak kuchenny 100 x 51 cm Wembley D-100L Silverstone - CRIST | 3 156 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →