Zlewozmywak kuchenny Schock Wembley D-100 860x510
Schock Wembley D-100 |
Kolor | | Rodzaj montażu | wpuszczany montowany na równi z blatem podblatowy | Materiał wykonania | kompozyt kwarcowy | Kształt | prostokątny | Orientacja komory | odwracalna | Ociekacz | | Przelew | | Minimalna szerokość szafki (podbudowy) | 500 mm | Wymiary powierzchni roboczej | 860x510 mm | Wymiary komory głównej (DxSxG) | 372x424x200 mm | Kraj pochodzenia marki | Niemcy | Oficjalna strona | schock.de | Data dodania do E-Katalog | styczeń 2017 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schock.
Kup Schock Wembley D-100 860x510
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| SCHOCK Zlewozmywak kuchenny 86 x 51 cm Wembley D-100 brąz - CRISTADUR zlewSCHOCK: Wysokiej jakości zlewozmywak z kompozytu kwarcowego o wymiarach 86 x 51 cm w kolorze brązowym z materiału premium CRISTADUR zawiera prostokątny zlewozmywak z dużą powierzchnią ociekową
MATERIAŁ: Elegancki zlewozmywak do zabudowy z materiału premium CRISTADUR z zestawem odpływowym i Comfopush z chromu przekonuje intensywnie połyskującymi ko... więcejlorami i łatwym w pielęgnacji efektem perlenia
Dwustronny: Niewrażliwy zlewozmywak granitowy z kompozytu kwarcowego posiada duży zbiornik na garnki i patelnie. Zlewozmywak jest odwracalny: Ociekacz można zamontować zarówno z lewej jak i z prawej strony
Cechy produktu: Wysokiej jakości zlewozmywak kuchenny premium z granitowym zlewem z naturalnego piasku kwarcowego. Zlewozmywaki CRISTADUR mogą być jeszcze bardziej wzbogacone przy użyciu akcesoriów Premium, takich jak podgrzewana powierzchnia ociekacza
Wytrzymałość: zlewozmywaki do zabudowy SCHOCK są produkowane w Niemczech, mają wysoką jakość i są łatwe w pielęgnacji, ale również odporne na uderzenia, uderzenia i zarysowania Amazon.pl
Złóż skargę | | 2 858 zł | | |
|
| SCHOCK Zlewozmywak kuchenny 100 x 51 cm Wembley D-100L Magma - CRISTADUR zSCHOCK: Wysokiej jakości zlewozmywak z kompozytu kwarcowego o wymiarach 100 x 51 cm w kolorze czarnym z materiału premium CRISTADUR zawiera prostokątny zlewozmywak z dużą powierzchnią ociekową
MATERIAŁ: Elegancki zlewozmywak do zabudowy z materiału premium CRISTADUR z zestawem odpływowym i Comfopush z chromu przekonuje intensywnie połyskującymi ko... więcejlorami i łatwym w pielęgnacji efektem perlenia
Dwustronny: Niewrażliwy zlewozmywak granitowy z kompozytu kwarcowego posiada duży zbiornik na garnki i patelnie. Zlewozmywak jest odwracalny: Ociekacz można zamontować zarówno z lewej jak i z prawej strony
Cechy produktu: Wysokiej jakości zlewozmywak kuchenny premium z granitowym zlewem z naturalnego piasku kwarcowego. Zlewozmywaki CRISTADUR mogą być jeszcze bardziej wzbogacone przy użyciu akcesoriów Premium, takich jak podgrzewana powierzchnia ociekacza
Wytrzymałość: zlewozmywaki do zabudowy SCHOCK są produkowane w Niemczech, mają wysoką jakość i są łatwe w pielęgnacji, ale również odporne na uderzenia, uderzenia i zarysowania Amazon.pl
Złóż skargę | | 3 156 zł | | |
|
| SCHOCK Zlewozmywak kuchenny 100 x 51 cm Wembley D-100L Silverstone - CRISTSCHOCK: Wysokiej jakości zlewozmywak z kompozytu kwarcowego o wymiarach 100 x 51 cm w kolorze szarym z materiału premium CRISTADUR zawiera prostokątny zlewozmywak z dużą powierzchnią ociekową
MATERIAŁ: Elegancki zlewozmywak do zabudowy z materiału premium CRISTADUR z zestawem odpływowym i Comfopush z chromu przekonuje intensywnie połyskującymi kol... więcejorami i łatwym w pielęgnacji efektem perlenia
Dwustronny: Niewrażliwy zlewozmywak granitowy z kompozytu kwarcowego posiada duży zbiornik na garnki i patelnie. Zlewozmywak jest odwracalny: Ociekacz można zamontować zarówno z lewej jak i z prawej strony
Cechy produktu: Wysokiej jakości zlewozmywak kuchenny premium z granitowym zlewem z naturalnego piasku kwarcowego. Zlewozmywaki CRISTADUR mogą być jeszcze bardziej wzbogacone przy użyciu akcesoriów Premium, takich jak podgrzewana powierzchnia ociekacza
Wytrzymałość: zlewozmywaki do zabudowy SCHOCK są produkowane w Niemczech, mają wysoką jakość i są łatwe w pielęgnacji, ale również odporne na uderzenia, uderzenia i zarysowania Amazon.pl
Złóż skargę | | 3 156 zł | | |
Dynamika cen dla Schock Wembley D-100 860x510