Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZ X203 780x435
Zdjęcia 4 |
Deante Zorba ZQZ X203 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZ X203 780x435
Wszystkie ceny 61 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE ZORBA ZQZA203 granitowy zlewozmywak do zabudowy alabaster Deante ZQ | 769 zł |
Komfort Zlewozmywak z baterią zorba Deante zqza2203 | 1 199 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZ A203 Alabaster | 763 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZ 2203 Grafitowy | 770 zł |
Deante Zorba ZQZ A203 Granitowy Alabaster | 763 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →