Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZAA11A 580x440
Zdjęcia 3 |
Deante Zorba ZQZAA11A 580x440760x440 |
|
Zlewozmywak w komplecie z mikserem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZAA11A 580x440
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZQZAA11A ZORBA Granitowy zlew z kranem kuchennym alabaster | 678 zł |
Komfort Zlewozmywak z baterią zorba Deante zqzaa11a | 999 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZAA11A Biały + bateria stojąca | 678 zł |
Zlew granitowy z baterią Deante Zorba biały ZQZAA11A | 799 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Deante Zorba ZQZAA11A
Ceny na Deante Zorba ZQZAA11A |
---|---|---|---|---|
Deante Zorba ZQZAA11A 580x440 | od 678 zł | 15 oferty | ||
Deante Zorba ZQZVA113 760x440 | od 663 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →