Zlewozmywak kuchenny Alveus Intermezzo 30 620x480
Zdjęcia 3 |
Alveus Intermezzo 30 620x480780x480 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Intermezzo 30 620x480
Wszystkie ceny 42 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1303081 PODŁUG 30 Wbudowany granitowy zlew kuchenny lub podot Beton | 869 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Intermezzo 30 1303011 Biały | 749 zł |
Alveus Intermezzo 30 1303081 Granitowy Beton | 739 zł |
ALVEUS Zlewozmywak granitowy INTERMEZZO 30 biały | 815 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Alveus Intermezzo 30
Ceny na Alveus Intermezzo 30 |
---|---|---|---|---|
Alveus Intermezzo 30 620x480 | od 736 zł | 44 oferty | ||
Alveus Intermezzo 130 780x480 | od 811 zł | 38 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →