Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZ 5203 780x435
Zdjęcia 12 |
Deante Zorba ZQZ 5203 |
|
Pranie odporne na wysokie temperatury, uderzenia, przebarwienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZ 5203 780x435
Wszystkie ceny 39 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZQZ5203 ZORBA Granitowy Zlewozmywak kuchenny Beżowy ZQZ5203 | 870 zł |
Komfort Zlewozmywak zorba Deante zqz5203 | 899 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZ G203 Grafitowy metalik | 763 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZ 5203 Beżowy | 763 zł |
Deante Zorba ZQZ T203 Granitowy Antracyt | 763 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →