Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZVN113 760x440
Zdjęcia 3 |
Deante Zorba ZQZVN113 580x440760x440 |
|
Zlewozmywak w komplecie z mikserem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZVN113 760x440
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZQZVN113 ZORBA Granitowy zlew z kranem kuchennym w zestawie Nero | 723 zł |
Komfort Zlewozmywak z baterią zorba Deante zqzvn113 | 999 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZVN113 Nero + bateria stojąca | 680 zł |
Zlewozmywak granitowy z baterią kuchenną Deante Zorba 76 nero zlew kuchenn | 799 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Deante Zorba ZQZVN113
Ceny na Deante Zorba ZQZVN113 |
---|---|---|---|---|
Deante Zorba ZQZAN11A 580x440 | od 678 zł | 10 oferty | ||
Deante Zorba ZQZVN113 760x440 | od 505 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →