Zlewozmywak kuchenny Deante Tango ZM6 0110 800x600
Deante Tango ZM6 0110 |
|
Mycie nie pochłania zapachów, odporna na wysoką temperaturę (250 °C)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Tango ZM6 0110 800x600
Wszystkie ceny 35 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak tango Deante zm60110 | 289 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM6 0110 | 244 zł |
Zlewozmywak stalowy 1-komorowy 80x60 z ociekaczem Deante TANGO ZM6 0110 od | 289 zł |
Zlewozmywak Deante Tango satyna stalowy odwracalny 1-komorowy z ociekaczem | 289 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM6 0110 | 244 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →