Zlewozmywak kuchenny Deante Tango ZM5 311L 800x500
Deante Tango ZM5 311L |
|
Mycie nie pochłania zapachów, odporna na wysoką temperaturę (250 °C)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Tango ZM5 311L 800x500
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak tango Deante zm5011l | 279 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM5 011L Stalowy | 229 zł |
Zlewozmywak stalowy 1-komorowy 80x50 z ociekaczem Deante TANGO ZM5 011L le | 279 zł |
Deante Tango ZM5 011L Stalowy Satyna | 229 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM5 011L Stalowy | 229 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →