Zlewozmywak kuchenny Deante Tango ZE6 3140 600x600 (ZE6 3140)
Zdjęcia 3 |
Deante Tango ZE6 3140 |
|
Mycie nie pochłania zapachów, odporna na wysoką temperaturę (250 °C)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Tango ZE6 3140 600x600
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak tango Deante ze60140 | 279 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZE6 3140 Dekor | 270 zł |
Zlewozmywak Deante Tango satyna stalowy 1-komorowy z krótkim ociekaczem | 279 zł |
Deante Tango ZE6 3140 Stalowy Srebrny | 275 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →