Bateria wodociągowa Kuchinox Elza BKE 761D
Zdjęcia 10 |
Kuchinox Elza BKE 761D |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 20 dB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kuchinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kuchinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kuchinox Elza BKE 761D
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa elza Kuchinox bke761d | 178 zł |
Bateria kuchenna Kuchinox Elza stojąca szara (KCH146502/ALL) | 176 zł |
Bateria zlewozmywakowa stojąca z elastyczną wylewką, ELZA chrom/czarny | 222 zł |
Bateria Kuchenna Z Elastyczną Wylewką Czarna Elza | 287 zł |
Bateria zlewozmywakowa stojąca z elastyczną wylewką, ELZA chrom/czarny | 222 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →