Bateria wodociągowa Kuchinox Dima BQD 050D
Zdjęcia 4 |
Kuchinox Dima BQD 050D |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 20 dB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kuchinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kuchinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kuchinox Dima BQD 050D
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchinox Bateria umywalkowa ścienna Kuchinox Dima chrom połysk BQD050D | 209 zł |
Bateria umywalkowa ścienna Kuchinox Dima BQD050D | 179 zł |
Bateria umywalkowa Kuchinox Bateria Umywalkowa Ścienna Dima Czarna | 381 zł |
Bateria Umywalkowa Ścienna Ruchoma Wylewka Chrom | 205 zł |
Bateria Umywalkowa Ścienna Dima | 307 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →