Bateria wodociągowa Kuchinox Norm BQN 041D
Kuchinox Norm BQN 041D |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 30 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kuchinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kuchinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kuchinox Norm BQN 041D
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchinox Bateria prysznicowa natynkowa Kuchinox Norm chrom połysk BQN041D | 135 zł |
Bateria prysznicowa Kuchinox Norm BQN041D | 119 zł |
Bateria prysznicowa Kuchinox Bateria prysznicowa ścienna z natryskiem Norm | 125 zł |
Bateria Prysznicowa Ścienna Z Natryskiem Norm Chrom | 125 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →