Bateria wodociągowa Kuchinox Norm BQN 011D
Kuchinox Norm BQN 011D |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 30 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kuchinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kuchinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kuchinox Norm BQN 011D
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchinox Bateria wannowa ścienna Kuchinox Norm chrom połysk BQN011D | 203 zł |
Bateria wannowa Kuchinox Norm BQN011D | 179 zł |
Bateria wannowa Kuchinox Bateria wannowa ścienna z prysznicem Norm chrom | 182 zł |
Bateria Wannowa Ścienna Z Prysznicem Norm Chrom | 182 zł |
Bateria wannowa Kuchinox Norm BQN011D | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →