Bateria wodociągowa Kuchinox Norm BQN 060D
Kuchinox Norm BQN 060D |
|
Tworzy hałas nie większy niż 30 dB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kuchinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kuchinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kuchinox Norm BQN 060D
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa norm Kuchinox bqn060d | 125 zł |
Bateria kuchenna Kuchinox Norm BQN060D | 94 zł |
Bateria kuchenna Kuchinox Norm stojąca chrom (BQN060D) | 103 zł |
Bateria zlewozmywakowa stojąca NORM BQN 060D chrom Kuchinox | 105 zł |
Bateria Kuchenna Zlewozmywakowa Stojąca Norm Chrom | 180 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →