Bateria wodociągowa Kuchinox Norm BQN 080D
Kuchinox Norm BQN 080D |
|
Tworzy hałas nie większy niż 30 dB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kuchinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kuchinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kuchinox Norm BQN 080D
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa norm Kuchinox bqn080d | 124 zł |
Bateria kuchenna Kuchinox Norm BQN080D | 99 zł |
Bateria kuchenna Kuchinox Norm ścienna chrom (KCH 139535/ALL) | 102 zł |
Bateria zlewozmywakowa ścienna NORM BQN 080D chrom Kuchinox | 118 zł |
Bateria Kuchenna Zlewozmywakowa Ścienna Norm Chrom | 102 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →