Bateria wodociągowa Kuchinox Norm BQN 05BD
Zdjęcia 3 |
Kuchinox Norm BQN 05BD |
|
Tworzy hałas nie większy niż 30 dB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kuchinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kuchinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kuchinox Norm BQN 05BD
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchinox Bateria umywalkowa ścienna Kuchinox Norm chrom połysk BQN05BD | 71 zł |
Kuchinox Kran NORM - BATERIA ŚCIENNA NA JEDNĄ WODĘ | 70 zł |
Bateria ścienna na zimną wodę NORM BQN 05BD chrom Kuchinox | 65 zł |
Bateria Ścienna Na Jedną Wodę | 79 zł |
Bateria ścienna na zimną wodę NORM BQN 05BD chrom Kuchinox | 65 zł |
Kuchinox Norm Bateria kuchenna natynkowa na zimną wodę, chrom BQN05BD - od | 77 zł |
Bateria ścienna na zimną wodę NORM BQN 05BD chrom Kuchinox | 65 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →