Zlewozmywak kuchenny Deante Tango ZM6 311L 800x600 prawa
Zdjęcia 4 |
Deante Tango ZM6 311L 800x600 lewa 800x600 prawa |
|
Mycie nie pochłania zapachów, odporna na wysoką temperaturę (250 °C)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Tango ZM6 311L 800x600 prawa
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak tango Deante zm6011l | 289 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM6 311L Stalowy | 289 zł |
Zlewozmywak stalowy 1-komorowy 80x60 cm z ociekaczem Deante TANGO ZM6 311L | 249 zł |
Deante Tango ZM6 011L Stalowy Satyna | 245 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM6 311L Stalowy | 289 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje Deante Tango ZM6 311L
Ceny na Deante Tango ZM6 311L |
---|---|---|---|---|
Deante Tango ZM6 311P 800x600 lewa | od 240 zł | 28 oferty | ||
Deante Tango ZM6 311L 800x600 prawa | od 241 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →