Zlewozmywak kuchenny Deante Leda ZRDA7113 670x440
Zdjęcia 4 |
Deante Leda ZRDA7113 |
|
Zlewozmywak nie pochłania zapachów.
Zlewozmywak w komplecie z mikserem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Leda ZRDA7113 670x440
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZRDA2113 Leda Granitowy zlew z zaworem wylewką 1 taca z ociekaczem | 632 zł |
Komfort Zlewozmywak z baterią leda Deante zrda2113 | 859 zł |
Zlewozmywak DEANTE Leda ZRDA2113 Grafitowy + bateria stojąca | 580 zł |
Zlew granitowy z baterią Deante Leda grafit 670 x 440 mm ZRDA2113 | 699 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →