Zlewozmywak kuchenny Deante Tango ZM5 011P 800x500
Deante Tango ZM5 011P |
|
Mycie nie pochłania zapachów, odporna na wysoką temperaturę (250 °C)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Tango ZM5 011P 800x500
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak tango Deante zm5011p | 279 zł |
Zlewozmywak Deante Tango satyna stalowy 1-komorowy z ociekaczem po prawej | 279 zł |
ZLEWOZMYWAK STALOWY TANGO DEKOR Z LISTWĄ PRAWY 1K Z/O 800x500x160, 2" + OS | 265 zł |
Deante Tango ZM5 011P Stalowy Satyna | 239 zł |
Zlewozmywak Deante Zlewozmywak 1-komorowy Tango z ociekaczem po prawej str | 330 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →