Zlewozmywak kuchenny Deante Tango ZM6 020N 800x600
Deante Tango ZM6 020N |
|
Zlew nie pochłania zapachów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Tango ZM6 020N 800x600
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak tango Deante zm6020n | 359 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM6 020N Stalowy | 304 zł |
Deante Tango ZM6 020N Stalowy Satyna | 304 zł |
Zlewozmywak Deante Tango satyna stalowy 2-komorowy bez ociekacza | 359 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →