Zlewozmywak kuchenny Alveus Primal 40 1124506 800x500
Alveus Primal 40 1124506 |
|
Powierzchnia zlewozmywaka jest odporna na wstrząsy, wysokie temperatury, środki chemiczne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Primal 40 1124506 800x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Alveus PRIMAL 40 nakładany satyna z syfonem | 280 zł |
Primal 40 Zlewozmywak Nakładany Len Z Syfonem | 339 zł |
PRIMAL 40 zlewozmywak nakładany len z syfonem | 351 zł |
PRIMAL 40 zlewozmywak nakładany satyna z syfonem 1124506 | 280 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →