Zlewozmywak kuchenny Deante Tango ZM6 0200 800x600
Zdjęcia 3 |
Deante Tango ZM6 0200 |
|
Zlew nie pochłania zapachów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Tango ZM6 0200 800x600
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Tango ZM60200 zlewozmywak jedwabisty połysk Deante ZM60200 | 305 zł |
Komfort Zlewozmywak tango Deante zm60200 | 359 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM6 3200 Stal dekor | 338 zł |
Deante Tango ZM6 3200 Stalowy Srebrny | 338 zł |
pokaż 18 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →