Zlewozmywak kuchenny Deante Tango ZE6 0210 1200x600
Deante Tango ZE6 0210 |
|
Zlew nie pochłania zapachów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Tango ZE6 0210 1200x600
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Tango ZE60210 zlew do zlewu jedwabisty połysk Deante ZE60210 | 541 zł |
Komfort Zlewozmywak tango Deante ze60210 | 559 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZE6 0210 + Osprzęt Nakładany Satyna | 474 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZE6 0210 + Osprzęt Nakładany Satyna | 479 zł |
Zlewozmywak Deante Tango satyna stalowy 2-komorowy z ociekaczem | 559 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →