Zlewozmywak kuchenny Deante Tango ZM5 3110 800x500
Deante Tango ZM5 3110 |
|
Mycie nie pochłania zapachów, odporna na wysoką temperaturę (250 °C)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Tango ZM5 3110 800x500
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak tango Deante zm50110 | 279 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM5 3110 Stal dekor | 240 zł |
Zlewozmywak DEANTE Tango ZM5 0110 Stal szlachetna | 219 zł |
Zlewozmywak Deante Tango satyna stalowy 1-komorowy z ociekaczem | 279 zł |
Deante Tango ZM5 3110 Stalowy Srebrny | 275 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →