Zlewozmywak kuchenny Alveus Basic 170 1136534 780x435
Alveus Basic 170 1136534 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Basic 170 1136534 780x435
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak ALVEUS Basic 170 1083404K Satyna | 280 zł |
ALVEUS Basic 170 satyna | 349 zł |
Alveus Basic 170 1136539K Stalowy Srebrny | 249 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Basic 170 1083404K Satyna | 280 zł |
pokaż 18 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →