Zlewozmywak kuchenny Alveus Line 60 615x500
Alveus Line 60 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Line 60 615x500
Wszystkie ceny 44 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria zlewozmywakowa ze stali nierdzewnej i z pojedynczą miską od Alveus | 1 171 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Line Start 60 1082438K Satyna | 344 zł |
Alveus Monarch Line 60 Stalowy Miedź | 2 019 zł |
ALVEUS Line Start 60 satyna | 353 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →