Zlewozmywak kuchenny Alveus Niagara 10 510x510
Alveus Niagara 10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Niagara 10 510x510
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1121155 NIAGARA 10 Zlewozmywak Wbudowany granit Beżowy | 435 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Niagara 10 1121111 Biały | 519 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Niagara 10 1121155 Beż | 519 zł |
Alveus Niagara 10 1121155 Granitowy Beżowy | 519 zł |
ALVEUS NIAGARA 10 POP-UP zlewozmywak granitowy biały | 554 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →