Zlewozmywak kuchenny Alveus Basic 10 380x440
Alveus Basic 10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Basic 10 380x440
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak ALVEUS Basic 10 1082195K Satyna | 289 zł |
Alveus Basic 10 1082196K Stalowy Srebrny | 269 zł |
ALVEUS Basic 10 satyna | 246 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Basic 10 1082195K Satyna 1008694 | 289 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →