Zlewozmywak kuchenny Alveus Variant 20 440x360
Alveus Variant 20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Variant 20 440x360
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ALVEUS VARIANT 20 zlewozmywak stalowy satynowy podwieszany | 284 zł |
ALVEUS VARIANT 20 zlewozmywak stalowy satynowy podwieszany 1009012 | 280 zł |
Komora ALVEUS VARIANT 20 SATYNA (1009012) | 289 zł |
ALVEUS VARIANT 20 zlewozmywak stalowy satynowy podwieszany | 325 zł |
ALVEUS Zlewozmywak VARIANT 20 satyna 1009012* - Wpisz KOD - otrzymasz prom | 329 zł |
Alveus Variant 20 Zlewozmywak stalowy 42x34 cm 1-komorowy bez ociekacza, s | 325 zł |
Modyfikacja modelu:
- art. 1009012 - otwór odpływowy przy dłuższym boku zlewu
- art. 1076025 - otwór odpływowy przy krótszym boku zlewu
PolecamyPorównaj w tabeli →