Zlewozmywak kuchenny Alveus Luno 40 429x511 (1129252)
Zdjęcia 4 |
Alveus Luno 40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Luno 40 429x511
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus Luno 40 1129252 Stalowy Srebrny | 499 zł |
Komora ALVEUS LUN0 40 SATYNA (1129252) | 499 zł |
LUNO 40 480x400x180 komora podwieszana U | 554 zł |
Alveus Luno 40 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 48x40 cm, satynowy 112925 | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →