Zlewozmywak kuchenny Laveo Ibiza 560 SBI 410U 560x460
Zdjęcia 6 |
Laveo Ibiza 560 SBI 410U |
|
Powierzchnia zlewozmywaka wytrzymuje wysokie temperatury (do 250°C), odporna na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laveo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laveo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laveo Ibiza 560 SBI 410U 560x460
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ibiza - zlewozmywak 1-komorowy | 769 zł |
LAVEO SBI 710U IBIZA zlew granitowy 1 kom. 56x46cm z syfonem | 538 zł |
LAVEO SBI 410U IBIZA zlew granitowy 1 kom. 56x46cm z syfonem | 538 zł |
LAVEO SBI 510U IBIZA zlew granitowy 1 kom. 56x46cm z syfonem | 538 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →