Zlewozmywak kuchenny Laveo Marmara 590 SAM 010T 590x510
Zdjęcia 10 |
Laveo Marmara 590 SAM 010T |
|
Zlew jest odporny na uderzenia, zarysowania, szok termiczny i odbarwienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laveo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laveo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laveo Marmara 590 SAM 010T 590x510
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak marmara Laveo sam010t | 941 zł |
Zlew Stalowy Marmara 1 Komora Różowe Złoto | 1 317 zł |
Laveo Marmara - Zlewozmywak 1-komorowy bez ociekacza stal nierdzewna | 940 zł |
Komfort Zlewozmywak marmara Laveo sam510t | 1 399 zł |
Komfort Zlewozmywak marmara Laveo sam810t | 1 400 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →