Zlewozmywak kuchenny Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440 482x382
Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440 332x372482x382 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440 482x382
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak FRANKE Galassia GAX 110-45 122.0021.440 Stalowy | 659 zł |
Zlew stalowy Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440 stal szlachetna szczo | 727 zł |
Franke Glassia GAX 110-45 Stalowy Srebrny | 659 zł |
Zlewozmywak FRANKE Galassia GAX 110-45 122.0021.440 Stalowy | 700 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440
Ceny na Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440 |
---|---|---|---|---|
Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439 332x372 | od 510 zł | 14 oferty | ||
Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440 482x382 | od 585 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →