Zlewozmywak kuchenny Berg Quadro M 340 GT10K 380x440
Berg Quadro M 340 GT10K |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berg Quadro M 340 GT10K 380x440
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BERG Quadrom MEP 340GT10K Stalowy | 599 zł |
Zlewozmywak Berg stalowy BERG QUADRO M QUADROM MEP 340 GT10K | 699 zł |
Zlewozmywak stalowy BERG QUADRO M QUADROM MEP 340 GT10K - użyj kodu 23BRG5 | 599 zł |
Zlew BERG QUADRO-M 340 stal SATYNA (MEP340GT10K) PYTAJoRABATna produktyBER | 698 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →