Кухонна мийка Berg Allon BRA16104 1.0 BOC 588х626
Фото 6 |
Berg Allon BRA16104 1.0 BOC |
|
Матеріал миття грязевідштовхувальний, удароміцний, стійкий до подряпин та високих температур.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg Allon BRA16104 1.0 BOC 588х626
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZLEWOZMYWAK GRANITOWY JEDNOKOMOROWY BERG ALLON BRA16104 10 BOC BIAŁY ALABA | 1 299 zł |
Zlewozmywak Berg ZLEWOZMYWAK BERG ALLON BRA16104 1.0 BOC BIAŁY ALABASTER | 1 299 zł |
ZLEWOZMYWAK BERG ALLON BRA12104 1.0 BOC CZARNY METALIK - użyj kodu 23BRG5 | 1 299 zł |
ZLEWOZMYWAK BERG ALLON BRA16104 1.0 BOC BIAŁY ALABASTER - użyj kodu 23BRG5 | 1 299 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →